Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlüler Çiftliği kül oldu

Ünlüler Çiftliği kül oldu

Özel bir Tv'de yayınlanan "Ünlüler Çiftliği" programının gerçekleştiği çiftlik evi yangında kül oldu. Ünlüler bir gün önce evden ayrılmıştı. Yangın şüpheli bulundu.

Kocaeli'nin Hereke beldesi yakınlarında, özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Ünlüler Çiftliği' programı için özel olarak yapılan ahşap ev önceki gece çıkan yangında kül oldu. Jandarnma ekipleriyle birlikte yanan evin külleri arasında yapılan araştırmada, içerde bulunan bir mutfak tüpünün de paramparça olduğu görüldü.

Araştırma başlatıldı
İtfaiye yetkilileri, elektriği bile olmayan binadaki yangını şüpheli buldu. Jandarma da kundaklama şüphesiyle çevrede oturanları ve eve en son gidenleri belirlemek için araştırma başlattı.

Bir gün önce ayrılmışlardı
Ünlüler Çiftliği'nde son olarak, aralarında Ahu Tuğba, Leyla Adalı, Serpil Çakmaklı, Mustafa Uğur ve Yalçın Özmen'in de bulunduğu ünlülerin programın bitmesiyle bir gün önce evden ayrıldıkları öğrenildi.

Bazı ünlülerin ayrılırken eşyalarını beraberlerinde götürdükleri, bazılarının ise daha sonra almak üzere burada bıraktıkları belirlendi. Ancak yangından ünlülere ait tek bir eşya bile kurtarılamadı.
665
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.