Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlüler bacaklarını böyle koruyor

Ünlüler bacaklarını böyle koruyor

Bacak güzelliği bazı durumlarda yüz güzelliğini bile gölgede bırakıyor. Ama bu güzelliğin korunması için bazı önlemlerin alınması şart.

Güzel bacaklılar sağda

Cameron Diaz, Paris Hilton, Stacy Keibler ve Carmen Electra gibi ünlülerin bacak güzelliklerini korumak için özel yöntemleri var.

Pilates tutkunu
Paris Hilton'un dünyanın en güzel bacaklı kadınlarından biri olmasını genetik mirasına borçlu ama bacaklarının güzelliği bozulmasın diye de aletli ve aletsiz çeşitli egzersizleri uyguluyor. 25 yaşındaki Hilton'un Pilates seansları bazı günler saatlerce sürüyor.

Bacaklarını aerobikle koruyor
34 yaşındaki Carmen Electra, bacaklarının güzelliğini aerobik seanslarına borçlu. Electra, bacaklarını formda tutmak için özel egzersizler uyguluyor. Sanatçı bacaklarını güçlendirip güzel kalmaları için özel bir hocayla çalışıyor.

Sörf tahtasında çalışıyor
Cameron Diaz, deniz sporlarıyla bacaklarının güzelliğini korumaya çalışıyor. 33 yaşındaki sanatçı, bir sörf tahtasının üzerinde dengesini korumaya çalışarak bacaklarını güçlendiriyor. Ünlülerin spor eğitmeni Teddy Bass, Diaz için "O benim en atletik yapılı müşterilerimden biri" diyor.

Dört saat dans ediyor
ABC televizyonunun "Yıldızlarla Dans" adlı programına katılan Stacy Keibler, haftanın beş günü dörder saat dans ederek bacaklarını formda tutuyor. Keibler, dansın yanı sıra yoga ve joging yapmayı da ihmal etmiyor. Keibler, bacaklarını sigortalatacağını açıkladı.
(Hürriyet)
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.