Magazin

Ünlü şovmenin gay bara gitmesi onu çıldırttı

Ünlü şovmenin gay bara gitmesi onu çıldırttı

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Ayüboğlu şahit olduğu bir diyaloğu okurlarıyla paylaştı: Geçen günlerde bir gay bar açılışına giden Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis'e 'Akşam Irmak (Atuk) aradı. Şok... Şok... Şok... Akşam gay bardaymışsın' dedi. Sanki ilk defa gidiyorum gay bara' deyince aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin, aynı evde yaşamadıklarını öğrenmiş oldum.

Güncellenme tarihi:

İşte Ali Eyüboğlu'nun bugünkü yazısı:

Seyahatte olduğum için katılamamıştım Mehmet Ali Erbil ile Özgür Aras’ın Cihangir’deki ‘Yımırta’nın açılışına.
Erbil’in menajeri Stelyo Pipis, “Yımırta’yı açalı neredeyse üç ay oldu, hâlâ gelmedin dükkanımıza” diye sitem edince ilk fırsatta attım kendimi Cihangir’e.

‘Yımırta’nın yeri çok merkezi. Cihangir Meydanı’na birkaç metre mesafede. Stelyo Pipis’in söylediğine göre hafta içi o kadar yoğun değil, ama hafta sonları kuyruk oluyormuş insanlar ‘Yımırta’da.


Beyaz TV’deki iş toplantısından çıkıp gelenStelyo Pipis, akşam gittikleri marjinal bar çıkışında basın mensuplarıyla aralarında geçen diyalogları yeni bitirmişti ki Erbil geldi.
Masaya oturur oturmaz, Stelyo’ya dönüp şöyle dedi:

“Sabah sabah Irmak (Atuk) aradı. ‘Şok... Şok... Şok... Akşam gay bardaymışın’ dedi.”

Pipis, “Kimden öğrenmiş ki?” diye sorunca Erbil’in yanıtı, “Bilmiyorum, ama sanki ilk defa gidiyorum gay bara” oldu.
Bu vesileyle Irmak Atuk’la Mehmet Ali Erbil’in aynı evde yaşamadıklarını da öğrenmiş oldum.

Amma velakin tesadüfe bakın ki, aynı gün Irmak Atuk’un “Mehmet Ali Bey’le şimdiye kadar hiç birlikte olmadım. Ama bu, görüşmediğimiz anlamına gelmiyor. Her zaman kendisiyle görüşmeye devam edeceğim” açıklaması vardı gazetelerde. Yılbaşından önce TNT ile yollarını ayıran Erbil’e ve menajeri Pipis’e, yeni bir kanalla yapılmış bir anlaşma ya da ufukta yeni bir televizyon projesi olup olmadığını sordum.

Anlattıklarından anladığım o ki, Fox, atv ve Beyaz TV’yle flört halindeler. Beyaz TV, diğerlerine oranla sanki bir adım daha önde gibi.

Yayın tarihi: 11.05.2012
381
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.