Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlü şarkıcı emniyette

Ünlü şarkıcı emniyette

Şarkıcı Zeynep Mansur, sosyal medya üzerinde kendisi adına açılmış 39 ayrı hesabın kapatılması başvurusunda bulundu. Mansur, başvuru ile ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifade verdi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

"Twitter ve Facebook üzerinden benim adıma 39 ayrı hesap açılmış. Asıl hesabımdan konserlerim, programlarım ile ilgili bir şeyler paylaştığımda karışıklık nedeniyle kimseye ulaşamıyorum"

Şrkıcı Zeynep Mansur, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak sosyal medya üzerinde kendisi adına açılmış 39 ayrı hesabın kapatılmasını istedi. Savcılığın talimatı üzerine Bilişim Suçları ve Sistemleri Büro Amirliği sözkonusu hesaplarla ilgili çalışma başlattı. Emniyete çağrılan Zeynep Mansur, kapatılmasını istediği hesaplarla ilgili ifade verdi. Mansur, 1 saat boyunca ifade verdikten sonra emniyetten ayrıldı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mansur, “Facebook ve Twitter’da hakkımda açılan benim resimlerim kullanılarak, benim ismim soy ismim kullanılarak açılan sayfaların kapatılması için başvurdum. Ben kendilerini uyarıp mail yollamama, 'Lütfen kapatın. Hukuki haklarımı kullanacağım' dememe rağmen hiçbirini ciddiye almadılar. Ben de gelip Bilişim Suçlarına yasal haklarımı kullanmak üzere başvurdum. Ne yazıştıklarını bilmiyorum. Benmişim gibi başkalarıyla konuşuyorlar. İyi bir şey de yazıyor olabilirler, kötü bir şey de. 37 idi 2 ay önce 39 oldu her gün artıyor bu sayı. Kendi hesabım var ama, bana ulaşmak isteyen kimse ulaşamıyor. Çünkü o kadar çok Zeynep Mansur var ki, arkadaşlarım bana ulaşamıyorlar mesela. Konserlerimle, programlarımla ilgili paylaşımlar yapıyorum oradan, ama hiçbirine ulaşamıyorlar" dedi.

ZEYNEP MANSUR (FOTO GALERİ)

289
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.