Magazin

Ünlü oyuncuya iki yıl hapis istendi

Ünlü oyuncuya iki yıl hapis istendi

Oyuncu Muharrem Saruhan Hünel hakkında, "ayrı yaşadığı eşini bıçakla yaraladığı, rol aldığı dizinin yönetmenini de yaralamaya teşebbüs ettiği" iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, senarist ve yapımcı Sergin Akyaz Hünel ile "şüpheli" Muharrem Saruhan Hünel'in evli olduğu, ancak ayrı yaşadıkları kaydedildi.Sergin Akyaz Hünel'in, 5 Mart 2008 tarihinde, erkek arkadaşı Tunç Davut'u misafir olarak evine götürdüğü belirtilen iddianamede, bunu öğrenen şüphelinin eve geldiği ve elindeki bıçakla "Sen benim evime nasıl girersin?" diyerek, kendisinin de rol aldığı bir dizinin yönetmeni olan Tunç Davut'un üzerine yürüdüğü iddiasına yer verildi.Mağdur Hünel'in araya girerek şüpheliyi engellemeye çalıştığı anlatılan iddianamede, bu mağdura eliyle vuran Muharrem Saruhan Hünel'in, bıçağı sallarken de mağduru işaret parmağından hafif yaraladığı kaydedildi.

İddianamede, şüpheli Hünel'in "Sergin Akyaz Hünel'i bıçakla yaralamak" ve "Tunç Davut'u bıçakla yaralamaya teşebbüs etmek" suçlarından 10 aydan 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.04.2008
235
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.