Magazin

Ünlü oyuncunun cesedi bulundu

Ünlü oyuncunun cesedi bulundu

Bir haftadır kayıp olan aktör Paul Bhattacharjee'nin cesedi bulundu. Bhattacharjee, James Bond serisinin 'Casino Royale' filminde canlandırdığı doktor karakteriyle biliniyordu.

10 Temmuz günü katıldığı tiyatro provası sonrası esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Paul Bhattacharjee'nin cesedi bulundu.

Bhattacharjee'nin cesedi, İngiltere'nin doğu Sussex bölgesindeki kayalıklarının dibinde bulundu. Oyuncunun cinayete kurban gittiği düşünülmüyor.

Ruh halinin gayet iyi olduğunu savunan çalışma arkadaşları ve ailesi, böyle bir trajedi yaşayacaklarına hiç ihtimal vermediklerini ifade ettiler. En son prova çıkışı kız arkadaşına mesaj atan 53 yaşındaki aktörden bir daha haber alınamamıştı.

Sky News internet sitesinin haberine göre, 'The Best Exotic Marigold Hotel' ve 'Dirty Pretty Things' filmlerinin yanı sıra 'EastEnders', 'Spooks' ve "Waking the Dead" dizilerinde rol almıştı.

Yayın tarihi: 19.07.2013
368
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.