Magazin

Ünlü oyuncu tekme tokat kavga etti

Ünlü oyuncu tekme tokat kavga etti

"Kurtlar Vadisi", "Bir İstanbul Masalı" "Bir Kadın, Bir Erkek" dizilerinde rol alan aktör Emre Karayel, Beyoğlu'ndaki Hayal Kahvesi önünde bir grup gençle tekme tokat kavga etti. Mega Magazin programı tarafından görüntülenen kavga, önce içeride ağız dalaşı olarak başladı.

Kavganın; gençlerin Karayel'in yanındaki kıza "merhaba" demesi nedeniyle başladığı öne sürüldü. Karayel ise olay hakkında şunları söyledi:

"Bu gençler Hayal Kahvesi'ne geldiler. Zaten niyetleri kavga çıkartmakmış. Benim yanımdaki arkadaşıma çarptılar. Ben ayırdım, hatta 'Pardon' dedim. Çocukları gönderdik. Aradan bir saat geçti. Tekrar geldiler. Benimle bir şey konuşmak istediklerini söyleyip 'Dışarı çıkalım' dediler. Konuşmak için dışarı çıktık, çevredeki insanlar da bizi kavga edeceğiz sandı. Ortamı sakinleştirmek için 'Durun sakin olun, konuşmak için çıktık' dedim. Orada bodyguard'lar, çocukları gönderdi. Bana da 'Abi sen içeri gir' dediler. Aradan iki saat geçti. Biz başka bir yere geçmek için dışarı çıktık. Ben yolda başka bir arkadaşımı gördüm. Ona 'Merhaba' dedim ve döndüm. Bu çocuklar birden koluma girdiler. 'Seninle bir şey konuşacağız' dediler. 'Bak arkadaşım' dedim. 'Ben seninle arkadaş değilim' dedi. Herhalde onlar da çok alkollüydü. Ben de sinirlendim ve aramızda böyle bayağı büyük bir kavga çıktı. Sanırım o kafayla beni ayıklamayı düşünüyorlardı."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.05.2009
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.