Magazin

Ünlü oyuncu dayak yedi

Ünlü oyuncu dayak yedi

Önceki gece arkadaşlarıyla Beyoğlu’ndaki bir çorbacıya giden oyuncu Uğur Polat, personelle tartıştı. Yumruk yiyen ve yere yığılan ünlü oyuncu, olayın polise intikal etmeden tatlıya bağlandığını söyledi.

Güncellenme tarihi:

UĞUR POLAT DAYAK YEDİ (FOTO GALERİ)

Şu sıralar “Kayıp Şehir” dizisinde rol alan oyuncu Uğur Polat, önceki akşam arkadaşlarıyla Beyoğlu’ndaydı. Bir mekânda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ekip, daha sonra soluğu çorbacıda aldı.

Polat, mekânın kapanış saatinin geldiğini söyleyen personelle tartıştı. Arkadaşlarının ısrarıyla dışarı çıkarılan oyuncu, mekânın önünde olanları izleyen ve kendisini uyaran vatandaşın hışmına uğradı.

Uğur Polat, mekânda arkadaşına hakaret edildiğini öne sürdü: “Ben şimdiye kadar hiç böyle olayların içinde olmamıştım. O kavganın içine de dolaylı şekilde girmek zorunda kaldım. Ankara’dan gelen arkadaşımın kız arkadaşına hakaret ettiler. Aniden sesler yükseldi. Ben de birden kendimi olayın içinde buldum. Ama çok ciddi bir durum yok. Olay polise intikal etmeden tatlıya bağlandı. Zaten sonra beni tanıdılar, ‘Özür dileriz Polat Abi’ dediler. İki tarafta da herhangi bir yara bere yok.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 27.09.2012
339
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.