Magazin

Ünlü modelden 'Gezi' açıklaması

Ünlü modelden 'Gezi' açıklaması

İngiliz model Kelly Brook, Taksim Gezi Parkı olaylarından dolayı Türkiye ziyaretini ertelediği yönündeki iddiaları yalanlayarak, “Gecikmenin nedeni Gezi Parkı olayları değil. O dönemde yoğun programım vardı. O yüzden ertelendi" dedi.

Güncellenme tarihi:

Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook bir parfüm markasının düzenlediği kampayada uzaya gidecek Türk gencini seçmek ve firmanın yeni kampanyasının tanıtımını yapmak üzere İstanbul’a geldi.

KELLY BROOK'TAN 2013 TAKVİMİ (FOTO GALERİ)

İngiliz model Kelly Brook Atatürk Havalimanı’nda, reklam kampanyası için geldiği firma yetkilileri tarafından karşılandı.

'TÜRKİYE'YE BAYILIYORUM'

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Brook, İstanbul’a üçüncü kez geldiğini söyleyerek, “Türkiye'ye bayılıyorum. Hem misafirperverlik hem de bütün ekibin profesyonelliği ve de yemekler unutulmazdı. Bu sefer de böyle olacağından hiçbir şüphem yok" diye konuştu.

KELLY BROOK (FOTO GALERİ)

'YOĞUN PROGRAM NEDENİYLE ERTELENDİ'

Gazetecilerin, Taksim Gezi Parkı'nda yaşanan olaylardan dolayı Türkiye'ye ziyaretinin ertelendiğine yönelik basında çıkan iddialarla ilgili sorusuna Brook, "Aslında geçtiğimiz 2 ay içinde film ve çeşitli programlar için çok yoğun çekimlerim vardı. O yüzden tam olarak gündemi takip edemedim. Ama Türkiye'deki Gezi olaylarını dünya basınından da çok yoğun olmasa da takip etme olanağı buldum. Şuanda herşeyin daha sakin olduğunu biliyorum. O dönemler kendi yoğun programımım vardı. Gecikmemin nedeni Gezi olayları değil kendi programım ve kampanyanın tamamen zamanlamasıyla alakalıydı. Gezi olaylarında olduğu gibi yoğun çekimlerimden dolayı gündemi takip etme olanağım olmuyor. Ama hem Türkiye hem de dünyadaki tüm ülkeler için barış ve herşeyin çok daha iyi olmasını diliyorum" şeklinde yanıt verdi.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 19.08.2013
410
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.