Magazin

Ünlü Model Yaşamına Son Verdi!

Ünlü Model Yaşamına Son Verdi!

21 yaşındaki model Raudha Athif, Bangladeş'te kaldığı okul yurdunda yaşamına son verdi.

Maldivler'de doğup büyüyen 21 yaşındaki model Raudha Athif, tıp eğitimi aldığı Bangladeş’teki okul yurdunda intihar etti.İslami Bank Tıp Üniversitesi’nde 2’inci sınıf öğrencisi olan genç modelin yurt odasında kendisini eşarbıyla astığı öğrenildi.

Okul yönetiminin Daily Star Gazetesi’nde verdiği bilgiye göre, “Raudha Athif her zaman çok mutlu görünüyordu”.Cesedin otopsiye gönderildiğini belirten Bangladeş Polis Sözcüsü, “Arkadaşları odaya girmeye çalıştıklarında kapı içeriden kilitliydi. Kapıyı kırıp içeri girebildiler. Öncelikle intihar olduğuna inanıyoruz ancak otopsi raporunu beklemekte fayda var” diye konuştu.Yeşil gözleri ve güzelliğiyle dikkat çeken Raudha Athif, Vogue Dergisi’nin Hindistan edisyonuna kapak olmuştu.

“Su yeşili gözleriyle Maldivli kız” fotoğrafıyla 2014’te ünlenen Raudha Athif, “Modellik benim için yalnızca bir hobi. Asıl kariyer hedefim doktor olmak” demişti.

 

Kaynak:Posta

 

 

 

Yayın tarihi: 03.04.2017
5955
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.