Magazin

Ünlü model esrar partisinde

Ünlü model esrar partisinde

Kate Moss'un elinden işini kapan, gelecek vadeden isimler arasında gösterilen modelin başı çok ağrıyacak

Kate Moss'u Burbery's reklamlarından eden taze modellerden Rosie Huntington-Whiteley arkadaşlarıyla çekilmiş esrar çeken fotoğrafı İngiltere'de büyük yankı uyandırdı.

21 yaşındaki İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, 34 yaşındaki top model Kate Moss'un uzun yıllardır yürüttüğü Burbery reklamlarını kapmıştı.Moss'u ünlü eden Burbery'sin ünlü modeli reklamlardan almasına neden olarak kokain kullanması gösetrilmişti. Ancak taze model Rosie'nin çok eleştirilen Kate Moss'un hızlı yaşam tarzına yetişeceği kesin. Whiteley'in geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla beraber esrar kullanırken çekilmiş fotoğrafı İngiliz basınına bomba gibi düştü. Fotoğrafta üç genç 'bong' adı verilen esrar içmeye yarayan özel bir pipodan duman çekiyorlar.

Geçen ay ünlü İngiliz aktör Sam Riley ile Burbery's için kamera karşısına geçen Rosie'nin, Mario Testino imzalı reklam fotoğrafları Londra Billboard'larını süslüyor. İngiltere'nin en hit sayfiye merkezlerinden biri Devon'da büyük bir çiftlikte büyüyen Rosie bundan beş yıl önce 15 yaşındayken Londra'da keşfedilmişti. Moda basamaklarında hızla yükselen Rosie Huntington-Whiteley, Burberys'in yeni yüzü olarak seçildiğinde bunun başına gelen en iyi şeylerden biri olduğunu söylemişti. Burberys tarafından yalanlanan fotoğraftaki kızın Rosie olduğu annesi tarafından kabul edildi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 29.07.2008
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.