Magazin

Ünlü manken hayranlarını kandırdı mı?

Ünlü manken hayranlarını kandırdı mı?

Ünlü manken fotoğraf paylaşım sitesindeki 2 buçuk milyon takipçisini 'kandırmakla' suçlanıyor.

miranda kerr

Instagram'da en aktif ünlülerden biri olan manken Miranda Kerr, yaklaşık bir yıl arayla paylaştığı iki fotoğraf yüzünden eleştiri oklarının hedefinde. Bunun nedeni ise 30 yaşındaki Kerr'ın sosyal medyada bile photoshop'lanmış fotoğraflar kullandığı iddiası.

İşleri nedeniyle Japonya'da bulunan Kerr, 13 Kasım'da bu yıla kadar kendisinin de yer aldığı Victoria's Secret defilesine çıkacak meslektaşlarına yazdığı 'en iyi dileklerim ve sevgilerimle' notuyla birlikte bu kareyi paylaştı.

Geçen yıl Doutzen Kroes ve Alessandra Ambrosio'yla birlikte aynı firmanın defilesinde çekilen bu kareyi gören dikkatli hayranları da işte o andan itibaren Kerr'ı eleştiri yağmuruna tuttu.

Çünkü, Kerr aynı kareyi tam bir yıl önce yani 8 Kasım 2012'de de paylaşmıştı. O pozda Kerr, normal bir görüntüye sahipti.

Ancak bir yıl sonra paylaştığı aynı karede ise bel ve karın bölgesi photoshop'la inceltilmiş neredeyse orijinal karenin yarısı kadar bir beden ölçüsüne sahip olmuştu.

Bir hayranı üyesi olduğu moda formunda bu duruma eleştirince de konu basına yansıdı.

Pek çok kişinin gözünden kaçan bu ayrıntıyı fark eden hayranı nedeniyle başlayan eleştiri yağmuruna Miranda Kerr'den de yanıt geldi. Ünlü manken fotoğrafın photoshop'lanmış olduğunun farkına varmadığını' belirtti.

Yayın tarihi: 16.11.2013
874
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.