Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlü manken çiftçi oluyor

Ünlü manken çiftçi oluyor

Tuğçe Kazaz, iş ortağı olduğunu belirttiği Uzakdoğu sporu Tai Chi hocası Muhlis Partal ile Kırklareli'nde 2 bin dönümlük arazi üzerinde organik tarım yapacaklarını açıkladı.

Tuğçe Kazaz

Hasandede Belediyesi tarafından organize edilen ve Orhan Demirhan İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde renkli görüntüler ortaya çıktı. Belediye Başkanı Malik Ejder Coşkun’un daveti üzerine beldeye gelen Kazaz, yaptığı konuşmada, günün anlam ve önemini belirterek, gösterilen ilgi için herkese teşekkür etti.

Beldedeki öğrencilerle fotoğraf çektiren Tuğçe Kazaz, iş ortağı Tai Chi hocası ve öğretim görevlisi Muhlis Partal ile Hasandede’de 2 bin dönümlük arazi üzerinde organik tarım yapacaklarını belirtti. Kazaz, Hasandede Orhan Demirhan İlköğretim Okulu’nda düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere da madalya takarken, bebekleri de kucağına alarak sevdi.

541
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.