Magazin

Ünlü isme büyük şok: Kovuldu!

Ünlü isme büyük şok: Kovuldu!

Sabah yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Buğra Toplusoy ve Ceyda Ateş ilişkisi hakkında bomba bir iddiayı kaleme aldı.

Güncellenme tarihi:
ceyda ateş buğra toplusoy

Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy'un oğlu Buğra Toplusoy, yaklaşık üç ay önce oyuncu Ceyda Ateş ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

CEYDA ATEŞ (FOTO GALERİ)

Ateş; sevgilisine hitaben yazdığı ve Instagram'da paylaştığı mektubunda, "Mucizelere inanmamı sağlayan insan; öyle bir zamanda girdin ki hayatıma, mutluluk ve huzur getirdin" diye yazmıştı.

Turgut Toplusoy, 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman'ı emanet ettiği oğlu Buğra'yı bu aşk yüzünden işten çıkardı.

Buğra Toplusoy geçen yıl sonunda Roman'ın Genel Koordinatörü ve İcra Kurulu Başkanı olmuştu. Ancak Ceyda ile yaşadığı aşk, bütün kariyerini alt üst etmiş.

Roman'daki bütün işlerinden el çektirilen Buğra Toplusoy'un önümüzdeki ay Florida'ya gidip orada iş kurmayı düşündüğü iddia edildi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 20.08.2013
984
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.