Magazin

Ünlü isimler TOÇEV için biraraya geldi!

Ünlü isimler TOÇEV için biraraya geldi!

TOÇEV, çocuklarına katkı sağlamak için ünlü isimlerin biraraya geldiği özel bir satış kampanyası düzenliyor...

Morhipo.com’da 15 Mart 2013 Cuma günü başlayan kampanya kapsamında cemiyet, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden Kenan Doğulu, Kenan İmirzalıoğlu, Beyazıt Öztürk, Suzan Sabancı, Feryal Gülman, Demet Kutluay, Gül Evyap, Siren Ertan, Cemil İpekçi, Tan Sağtürk, Ebru Güzel’in özel eşyaları satışa sunuluyor. Siz de Morhipo.com’dan ünlü isimlerin birbirinden özel eşyalarını alın ve çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunun.


Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlayan TOÇEV, ünlü isimlerle özel bir işbirliğine imza attı. Kenan Doğulu, Kenan İmirzalıoğlu, Beyazıt Öztürk, Suzan Sabancı, Feryal Gülman, Demet Kutluay, Gül Evyap, Siren Ertan, Cemil İpekçi, Tan Sağtürk, Ebru Güzel’in günlük hayatlarında kullandıkları, sahnede ya da çekimlerde giydikleri çok özel eşyaları Morhipo.com’da açılan özel butikte satışa sunuluyor.

Kenan Doğulu’nun şapka, kemer ve gözlüğü, Beyazıt Öztürk’ün kol saati, Siren Ertan’ın kol saati ve kendi tasarımı gömleği, Kenan İmirzalıoğlu’nun gözlük ve ceketi, Gül Evyap, Demet Kutluay, Feryal Gülman ve Suzan Sabancı’nın elbiseleri, Ebru Güzel ve Tan Sağtürk’ün çantaları, Cemil İpekçi’nin yastıklarının satışa sunulacağı butikten elde edilen tüm gelir TOÇEV’e aktarılacak. Ürünler 4 gün boyunca satışta kalacak. Hem sevdiğiniz ünlüye ait özel bir eşya satın almak, hem de TOÇEV aracılığı ile eğitime destek sağlamak istiyorsanız sizleri de kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz!

TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) hakkında

TOÇEV, Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek vermekte ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1994 yılında kurulan TOÇEV, Türkiye genelinde 11 ulusal proje yürütmektedir. Yaşasın Okulumuz,
Bir Şey Değişir Her Şey Değişir, Günebakan, İlk Yardıma İlk Adım, Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler, Evimdeyim, Yarının İzleri, Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın, İyi Beslenmek İyi Gelecek, Temiziz, Kütüphaneler TOÇEV’in yürüttüğü projelerdir. TOÇEV faaliyetleri ve projeleriyle beş milyon çocuğa dokunmuştur. Daha fazla bilgi için www.tocev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaşam Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 15.03.2013
1433
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.