Magazin

Ünlü çiftin ayrılmasıyla ilgili şok iddia

Ünlü çiftin ayrılmasıyla ilgili şok iddia

Ebru Şallı ile işadamı Harun Tan'ın 11 yıllık evliliklerinin aniden sona ermesinin arkasındaki üçüncü kişi iddiası ortalığı karıştırdı.

Güncellenme tarihi:

EBRU ŞALLI ÜSTSÜZ GÜNEŞLENİNCE...

Takvim gazetesinde Ebru Şallı hakkında şok bir haber yer aldı.

Ebru Şallı ayrılmasının ardından yaptığı açıklamada, evden ceketini alarak çıktığını, medeni bir ayrılık olduğunu, eşi Harun Tan ile arkadaş ve dost olarak görüşeceklerini söylemişti. Şallı'nın bu açıklamalarının ardından, sosyete ve iş dünyasında, sürpriz gibi görünen Şallı-Tan evliliğinin bitişinin, fikri ve ruhi anlaşmazlık olmadığı öne sürülüyor. İddialara göre, Ebru Şallı, ekonomik durumu bozuk olan Harun Tan'dan, bir süreden beri birlikte olduğu ünlü ve zengin işadamı sevgilisi nedeni ile ayrıldı.

AYRILMASINI SEVGİLİSİ İSTEDİ
Yine iddialara göre, Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'dan ayrılmasını, işadamı sevgilisi istedi. Ebru Şallı'da hiç düşünmeden, Gaziosmanpaşa Adliyesi Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşandı. Şallı'nın Gaziosmanpaşa Adliyesi'ne başvurmasının nedeni de, boşanma olayının medyadan gizli tutulması idi. Ancak evde hesap çarşıya uymadı ve sürpriz gibi görünen, aslında beklenen boşanma gerçekleşti.

Yayın tarihi: 16.07.2013
276
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.