Magazin

Ünlü çifte kiracı şoku!

Ünlü çifte kiracı şoku!

Kiracıları evi garsoniyer olarak kullanınca apar topar çıkardılar.

Bebek'teki evlerini kiraya veren Pınar-Yağmur Atacan çifti, evin garsoniyer olarak kullanıldığını öğrenince kiracılarını apar topar evden çıkardı.

Yağmur-Pınar Atacan çiftinin Bebek'ten taşındıklarından bu yana, semtin en güzel yerindeki evleriyle başı dertten kurtulmuyor. Kızları Su dünyaya geldikten sonra Bebek'teki evlerini küçük bularak Acarkent'e yerleşen Atacan çiftinin, yeni kiracılarıyla başları dertte. Bebek'ten taşınır taşınmaz evlerini kiraya veren çift, ilk kiracılarıyla sorun yaşamaya başlayınca evin boşaltılmasını istemiş ve evi tekrar kiralığa çıkarmışlardı. Yaklaşık bir yıl önce evi tekrar kiraya veren Atacanlar, bu sefer de yeni kiracılarını evden çıkarmak zorunda kaldılar.

Bebek'te uzun yıllar oturan çift, çevre sakinleri tarafından çok yakından tanınıyordu. Evin garsoniyer olarak kullanıldığını iddia eden Bebek sakinleri, Atacan çiftini uyardı. Çift, bunun üzerine kiranın aksamadan yatmasını umursamadan kiracıların derhal evi boşaltmasını istedi. Şimdi yeniden bir emlak firmasıyla anlaşıp yeni kiracı arayışına giren Atacanlar, artık ince eleyip sık dokuyor. Çiftin kuralları ise çok basit; bundan böyle Atacanlar'ın evinde ya evli çiftler oturabilecek ya da ev ofis olarak kiralanabilecek.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 14.10.2010
260
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.