Magazin

Ünlü bağlama sanatçısı canına kıymak istedi

Ünlü bağlama sanatçısı canına kıymak istedi

Eşinden boşanan ve evini terk edip, Ece Gürsel'in Cihangir'deki evine taşınan İsmail Tunçbilek, ayrılık acısına dayanamayarak intihar etti.

Güncellenme tarihi:
ECE GÜRSEL BURADA Ayakligazete.com'un haberine göre, Hüsnü Şenlendirici'nin yakın arkadaşı İsmail Tunçbilek, ünlü mankenin çıkaracağı yeni albümünün tüm sorumluluğunu üstlenmiş Ece Gürsel ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ece Gürsel, albümünün hazırlıkları tamamlanınca İsmail Tunçbilek'ten ayrılmak istemiş ve ikilinin "albümlük aşkı" magazin manşetlerini süslemişti. İddiaya göre, Ece Gürsel'den ayrılınca aşk acısı çeken müzisyen İsmail Tunçbilek, intihara teşebbüs etti. Hastaneye kaldırılan müzisyenin midesi yıkandı. İsmail Tunçbilek'in müzisyen arkadaşları tarafından "Senin yüzünden!" diye suçlanarak telefon yağmuruna tutulan Ece Gürsel, soluğu hastanede aldı. Zoraki olarak sevgilisiyle barışan Ece Gürsel'in çok üzgün olduğu söyleniyor. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.09.2010
294
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.