Magazin

Ünlü aktristin hazin sonu

Ünlü aktristin hazin sonu

Parlak bir şöhreti vardı, Paris Hilton'a özendi, 25 kg fazlalığından kurtuldu ama sonra...

Bazıları onu Paris Hilton'un yakın arkadaşı, bazılarıysa sadece Lionel Richie'nin kızı olarak tanıyor. Her ikisi de doğru ancak esasen, esaslı bir aktrist. Yani bir zamanlar öyleydi. "Amerikan Dreams" ve "Rock me Baby" dediğimizde, "ha evet! " diyeceğinizden eminiz. Zaten ondan sonra da Paris Hilton'la yaptığı program "Simple Life" dışında öyle ses getiren işleri olmadı.

Magazin basınını az çok takip eden herkes bilir ki, Nicole Richie, bir zamanlar 150'lik boyuna karşılık 65 kg'lık vücuduyla balıketi vücut tipini hafif tartip geçiyordu. Bu haliyle, işleri azalan (Paris Hilton etkisini de unutmamak lazım, kim upuzun ve incecik boyu olan birinin yanında kendini kötü hissetmez ki!) Nicole, sıkı bir diyetle tam 20 kg verdi. Yetmedi, 5 kg daha...

Bundan sonra kantarın topuzunu iyice kaçıran Nicole, artık bir anoroxia hastasıydı ve tedavi olması gerekiyordu. Babası Lionel Richie, biricik kızına daha fazla ilgi gösterip, kliniğe yatmasına yardımcı oldu. Bir süre sonra eski sağlıklı günlerine geri dönen Nicole'un "normal" hali uzun sürmedi. Çünkü artık kendini her koşulda şişman ve çirkin hissediyordu. Tekrar hızla kilo vermeye başladı.

Geçtiğimiz gün New York sokaklarında objektiflere bu haliyle yansıyan Nichole, hızlı adımlarla ortamdan uzaklaşmak istedi ama olmadı. Eski sağlıklı günlerine geri döndüğünü söyleyen Nicole'u bu fotoğrafı ele verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.05.2007
159
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.