Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlü aktör ölümü bekliyor

Ünlü aktör ölümü bekliyor

Prostat kanseri olan ve doktorlarına göre çok az ömrü kalan Amerikalı oyuncu Dennis Hopper, önceki gün Hollywood'un ünlü 'Yıldızlar Bulvarı'nda hayranlarıyla buluşarak onlara veda etti.

Egyptian Sineması'nın önünde düzenlenen bir törenle, Hopper'ın yıldızı kaldırımdaki yerini aldı; oyuncuya içinde yıldız olan bir plaket verildi. Çok zayıfladığı görülen 'Easy Rider', 'Apocalypse Now' filmlerinin unutulmaz oyuncusu Hopper, yaptığı konuşmada, "Burada bulunan davet ettiğim herkes ve davet etmediğim bazıları hayatımı olağanüstü zenginleştirdiler. Bana Kansas'ta bir çiftlik çocuğu olarak asla göremeyeceğim bir dünyayı gösterdiler; asla öğrenemeyeceğim şeyler öğrendim. Hepinizi çok seviyorum" dedi.

Törene Jack Nicholson ve Viggo Mortensen de katıldı. Hopper, 14 yıllık eşi Victoria'dan boşanmak için ocak ayında dava açmış; eşinin avukatının anlaşma için görüşme talebini avukatı, "Hopper'ın çok güçsüz olduğunu" söyleyerek kabul etmemişti. Törende Hopper'ın çok halsiz ve zayıf olduğu görüldü.
Yayın tarihi: 28.03.2010
304
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.