Magazin

ÜNİVERSİTELİLER MUSTAFA CECELİ İLE COŞTU

ÜNİVERSİTELİLER MUSTAFA CECELİ İLE COŞTU

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi tarafından 15'incisi düzenlenen Geleneksel Gençlik Şöleninin son gününde sahneye çıkan ünlüşarkıcısı Mustafa Ceceli, performanası ile gençleri çoşturdu.

SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi tarafından 15'incisi düzenlenen Geleneksel Gençlik Şöleninin son gününde sahneye çıkan ünlüşarkıcısı Mustafa Ceceli, performanası ile gençleri çoşturdu. Aralıklarla yağan yağmura rağmen alanı dolduran binlerce kişi, Ceceli konserindeıslanmalarına rağmen eğlendiler.
Cumhuriyet Üniversitesi 2012 Gençlik Şöleni muhteşem bir konser ile sona erdi. Öğrenci konserinin ardından sahneye çıkan Mustafa Ceceli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Aralıklarla yağan yağmura aldırış etmeyen 10 binin üzerinde öğrenci, Ceceli'nin sahne performansı ile eğlenceli saatler yaşadı. Hayranları ile iyi bir iletişim kuran Ceceli birçok parçasını üniversiteliler ile birlikte söyledi. Yaklaşık 1.5 saat süren konserden sonra Cumhuriyet Üniversitesi rektörü İlyas Dökmetaş tarafından Mustafa Ceceli'ye plaket verildi.

Yayın tarihi: 17.05.2012
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.