Magazin

Üniversite öğrencisi Kenan Işık'ı çıldırttı (VİDEO)

Üniversite öğrencisi Kenan Işık'ı çıldırttı (VİDEO)

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde Kenan Işık, bir yarışmacı karşısında yine zor anlat yaşadı.

Güncellenme tarihi:
kim milyoner olmak ister

KENAN IŞIK'I ÇILDIRTTI! (VİDEO)

 

60 bin değerinde 'Hangisi bir hayvan değildir? ' sorusu karşısında oldukça düşenen yarışmacı Serpil Kanat 'iki cevabı çıkarabilsem ' diye konuştu. Bunun üzerine Kenan Işık, 'Çıkarıyorsunuz ama. Yüzde 50 jokerinizi kullanırsanız iki cevap çıkacak ' dedi. Yarışmacı da, 'Tamam ama devam etmek zorunda kalacağım ve 30 binim şu anda garanti ' karşılığını verdi.


'YARIŞMAYI SEYRETMİYORSUNUZ HERHALDE '

 

Kenan Işık bunun üzerine, 'Burada itiraf edeyim yarışmayı seyretmiyorsunuz belli. İki cevap seçeneği kaldıktan sonrada yarışmadan çekilebilirsiniz ' şeklinde konuştu. Işık'ın bu sözü karşısında utanarak yüzünü kapatan genç kız, 'Ben yarışmayı seyrediyorum ama... ' dedi.

 

Yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı çıkan iki seçeneğe 'Demek ki, onlar bitkiymiş ' diyerek ışık 'ı şaşırttı. 'Hangisi bir hayvan değildir? ' diyerek soruyu yineleyen Işık, 'Kafanız iyice karıştı sizin. Yani o iki tane çıkan seçenek hayvanmış ' diye konuştu.

 

'Evet anladım anladım ' diyerek düşünmeye devam eden yarışmacıya Işık, 'Cevap verecek misiniz, yoksa 30 bini alacak mısınız? ' diye sordu.

 

'Çok güzel kışkırtorsunuz Kenan Bey ' diyen yarışmacı bir süre daha düşündü. 'Yakomoz nedir, biliyormusunuz? ' diye soran Işık'a yarışmacı, 'Yakomoz bir doğa olayı ' dedi.

 

'Doğa olayı ise hayvan değil ' karşılığını veren Işık'a yarışmacı, 'Aynı zamanda hayvan da olabilir ' diye konuştu.

 

Kenan Işık'ın sabrını zorlayan üniversiteli kız, yarışmaya devam etti ancak doğru cevabı 'Çarkıfelek ' olan soruya 'Yakamoz ' yanıtını verince elendi.

Yayın tarihi: 01.05.2012
682
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.