Magazin

Umutsuz ev kadını yine boşandı!

Umutsuz ev kadını yine boşandı!

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin ünlü oyuncusu Ceyda Düvenci ikinci eşinden de boşandı...

0 gün önce boşandıkları ortaya çıkan Ceyda Düvenci ve eşi yazılı bir açıklama yaptı. Çift, açıklamalarında “Umutsuz evlilik bitti” başlıklı haberin sonucunda bir açıklama yapma gereği duyduk. Hayatta bazen yol ayrımları olur ve bunlar her zaman bildik tanıdık sebeplerden olmayabilir. İnsanlara ve yaşanılan hayatlara göre değişir sebepler.


Kızımızın sağlığı için çok zor zamanlardan geçtik ve büyük mücadeleler verdik. Yıprandık, yorulduk. Evliliğimizi anlaşarak, medeni bir şekilde sonlandırdık.Evliliğimiz bitse bile, bundan sonra da evladımızın sağlığı ve mutluluğu için anne-baba olarak ve birbirine destek olan iki arkadaş olarak hayatımızın sonuna kadar kızımızın yanında olacağız.

Para yüzünden boşanmadık

Evliliğimiz iddia edildiği gibi maddî sebepler dolayısıyla bitmemiştir. Eşim Engin tüm evliliğimiz boyunca maddî ve manevî olarak her zaman yanımda oldu. Ve boşandıktan sonra da olmaya devam ediyor. O benim en büyük desteğimdi.

Yazın bu tarz haberler çıktığında cevap vermeye gerek görmemiştik ama konu bugün buralara getirilince cevap vermek şart oldu. Bu iddialar son derece çirkin, yıpratıcı ve gerçek dışıdır." dedi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 05.02.2013
1883
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.