Magazin

Uğursuz cip satıldı

Uğursuz cip satıldı

"Aliye" dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı, Tarabya'daki Hayrola çay bahçesinde, içinde dizinin başrol oyuncusu Sanem Çelik'le öpüşürken gazetecilere yakalandığı cip'ini satışa çıkardı.

Daha önce de bir kaza geçirdiği bu cip'in kendisine uğursuz geldiğini düşünen yönetmen, aracı satılması için bir galeriye bıraktı.

Esra Akkaya, yakalanma olayından sonra eşi Kudret Sabancı'dan tek celsede boşanmıştı. Kudret Sabancı ise Sanem Çelikle yakalandığı cip'i yakalandıktan bir gün sonra galeriye vererek satılmasını istedi.

Esra Akkaya yakalanmanın ardından yaptığı açıklamada "Birlikte çay içtikleri o beyaz cip, benim beyaz atımdı. O arabada birlikte çok çay içtik, görüntüleri görünce yıkıldım. Bu saatten sonra kendimi bir hukuk bürosuna teslim ettim. Gereken ceza verilmeli. Sanem Hanım a ise söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Sonuçta ben, çok sevdiği kocası tarafından aldatılmış bir kadınım" demişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.03.2006
359
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.