Magazin

'Uf Sercan uf! kafanı kıracağım'

'Uf Sercan uf! kafanı kıracağım'

Sercan ile Helin aşklarını twitter'da arkadaşlarına ilan etti.

Helin Avşar'ın kendisinden 11 yaş küçük olan Bursasporlu Sercan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Avşar'ın 'twitter'da Bursa dönüşü feribotu kaçırınca sevgilisine 'kafanı kıracağım' diye sitem etmesi dikkat çekti.

Bursaspor'un genç futbolcusu Sercan Yıldırım (20) ile Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar'ın (31) Bursa 'Koca Lions' gecesinde başlayan görüşmeleri aşka dönüştü.

Sosyal paylaşım sitesi 'twitter'dan aşklarını duyuran ve birbirlerine 'bitanem' diye hitap eden ikili, cuma günü Bursa'nın Mudanya ilçesinde buluştu. İstanbul'dan feribotla gelen Helin Avşar, kendisini bekleyen Sercan'ın Porsche marka cipine bindi. Helin, Bursa'da 2 gün kaldı. Herkesten gizlenen ikili gece eğlenmek için bile dışarıya çıkmadı.

Helin Avşar, Bursa'da kaldığı sürece 'twitter'dan arkadaşlarına Bursa'da olduğunu ve havanın rüzgarlı olduğunu yazdı. Bursaspor-Fenerbahçe maçı için yeşil beyazlı ekip İstanbul'a hareket ederken, sakatlığı nedeniyle kadroda bulunmayan Sercan, sevgilisini İstanbul'a Porsche ile götürdü. Helin 'twitter'daki sayfasından, "Evime varmak istiyorum, ablamı seyretmek istiyorum. Uf Sercan uf, kafanı kıracağım. Senin yüzünden feribotu kaçırdık. 5 saattir yol..." diye yazdı. Sercan ise ona, 'Yapacak bir şey yok' derken, Helin, "Yapacak bir şey yok mu kuşum?" diyerek cevap yazdı.

(Vatan)
Yayın tarihi: 23.02.2010
330
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.