Magazin

Uçuş hocasına imzalı sutyen

Uçuş hocasına imzalı sutyen

Uçuş brövesi alarak tek başına uçmaya hak kazanan ünlü aktris Angelina Jolie, mutluluktan uçuş öğretmenine imzalı sutyenini hediye etti.

29 yaşındaki aktris Angelina Jolie, en büyük hayallerinden birini daha gerçekleştirdi. Uçak kullanma eğitimi alan ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde Santa Monica'dan California'ya üç saat boyunca uçak kullandı. Jolie, uçuş öğretmeninin eşliğinde başarılı bir iniş yaptı. Çok sevinen ünlü yıldız mutluluktan uçuş öğretmenine imzalı sutyenini hediye etti.

'The Sky Captain and The World of Tomorrow' filminde oynayan Jolie, uçuş ehliyetinin BM iyi niyet elçisi olarak da işine yaramasını umuyor. 'Lara Croft' tiplemesiyle ünlenen Angelina Jolie, Hollywood'da başarılı bir kariyer yaparken, BM iyi niyet elçisi olarak da hayır işlerinde görev alıyor.

Pilot Angelina
Her tür rolün üstesinden başarıyla kalkan seksi yıldız Angelina Jolie, artık bir pilot. Jolie'yi üç saatlik uçuşunu tamamladıktan sonra uçaktan inerken görenler gözlerine inanamadılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.02.2005
336
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.