Magazin

Üçünden birini seçecek

Üçünden birini seçecek

İstanbul'da konser verecek olan Dany Brillant, sahnede kendisine eşlik etmesi için bir Türk sanatçı istedi. Kendisine Atiye, Hadise ve Hülya Avşar'ın albümleri gönderildi. Brillant'ın kimi seçeceği merak konusu...

Güncellenme tarihi:

Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Dany Brillant, Nisan ayında bir açılış için Türkiye'ye gelecek. Brillant, açılışın ardından bir de konser verecek. Usta yorumcu, bu özel gecede kendisine bir Türk sanatçının da eşlik etmesini istedi.

Bu istek üzerine Brillant'a Atiye, Hadise ve Hülya Avşar'ın albümleri gönderildi. Brillant, albümleri dinledikten sonra hangi sanatçıyla beraber sahneye çıkmak istediğini söyleyecek.

Beraber sahneye çıkacağı şarkıcıyı Fransa'daki konserlerinde de konuk sanatçı olarak ağırlayacağını belirten Brillant, 'Muhakkak ki çok güzel bir hanım olacak, ona eminim. Özellikle seçeceğiniz şarkıcının benimle düet yapacak biri olmasını arzu ederim' diye konuştu.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 23.03.2012
172
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.