Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Uçağı sallatan kadın!

Uçağı sallatan kadın!

Sigara yasağı sonrası 'kokpitte sigara içtiğini' itiraf eden Niran Ünsal'ın ardından, ilginç bir açıklama da Türkiye ikinci güzeli Senem Kuyucuoğlu'ndan geldi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Kanaltürk'de yayınlanan "Uçuş Keyfi" isimli programa katılan Kuyucuoğlu, KKTC'ye defile için gittiği seyahatte kendisini kokpite davet eden çapkın pilotun kendisini tavlamak için uçak yolcu doluyken manevra yaptığını söyledi. Uçakta yaşadıklarının detaylarını ise VATAN'a şu sözlerle anlattı: "17 Kasım'da gerçekleşen modacı Abdullah Öztoprak'ın defilesi için İzmir'den Kıbrıs'a, Kıbrıs Türk Hava Yolları ile uçtum. FOTO GALERİ Uçak havalandıktan sonra hostes yanıma gelip 'Kokpitte uçmak ister misiniz'diye sordu. Pilotun çapkınlık yapmak istediğini anladım. Çapkın insanlardan nefret ettiğimden ona ders vermek için kokpite gittim. Pilota 'Uçak sallandığında çok hoşlanıyorum'dedim. O da bunun üzerine benim için uçağın burnunu aşağı indirip yukarı kaldırdı. Uçak resmen sallandı. Gerçekten çok eğlendim. Bayağı komikti." (Vatan)
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.