Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Üç yaşında annesine kızdı evden kaçtı

Üç yaşında annesine kızdı evden kaçtı

ABD'de üç yaşındaki bir çocuk, kendisini çarşıya götürmeyen annesine kızarak, köpeğiyle birlikte evden kaçtı. Afacan Robert, 20 saat sonra ormanda sağ salim bulundu.

Arkansas Eyaleti'nin El Dorado Kenti'nde yaşayan 3 yaşındaki Robert Lee Bennett geçen pazartesi öğleden sonra köpeği Sassy ile birlikte kayboldu. Bunun üzerine seferber olan polis, afacan Robert'i havadan ve karadan aramaya başladı. Ancak küçük Robert, hiçbir yerde bulunamadı. Müjdeli haber, bir kamyon şoföründen geldi.

Derelerde yüzdü
Yanında köpeği ile yalnız başına dolaşan bir çocuğun dikkatini çektiğini bildirmesi üzerine polisler Robert Lee Bennett'i, önceki sabah evinden 6.5 kilometre uzaklıkta ormanlık bir alanda buldular. Derelerde yüzen, bataklıkları ve karayollarını aşan Bennett, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ailesine teslim edildi.

Babaanne şaşkın
Afacan Robert'in çarşıya giderken kendisini götürmeyip, babaannesiyle evde bırakan annesine çok kızdığı için evden kaçtığı anlaşıldı. Lee'nin babaannesi Cathleen Graham, ''Annesiyle çarşıya gidemeyince çok öfkelendi. Nasıl oldu da evinden bu denli uzaklaşabildiğini bilmiyorum. Aklından geçenleri bilemem. Çünkü ben 3 yaşında değilim'' diyerek şaşkınlığını dile getirdi.
Yayın tarihi: 27.03.2003
245
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.