Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Üç şarkı için 3 milyon dolar

Üç şarkı için 3 milyon dolar

Milyarder Rus banker Andrey Melniçenko, düğününde 3 şarkı söyleyen ünlü şarkıcı Christina Aguilera'ya 3 milyon dolar ödedi.

Christina Aguilera fotoğrafları sağda!

Rus Mosnews İnternet sitesinde yayımlanan haberde, Melniçenko'nun geçen hafta sonu eski Yugoslavya güzeli Aleksandra Kokotoviç ile Fransa'da evlendiğini duyurdu.

37 milyon dolarlık düğün
Melniçenko'nun düğün töreninin toplam 37 milyon dolara mal olduğu belirtilen haberde, düğünde Whithey Houston, Julio Iglesias ve oğlu Enrico'nun da sahne aldığı kaydedildi.

Forbes Dergisi 2004 yılında yayımladığı raporda, Melniçenko'yu dünyanın en zengin 514. kişisi olarak tanıtmıştı. Rusya'nın en büyük 10 bankasından biri MDM bankasının sahibi Melniçenko'nun Rus elektrik tekeli Birleşik Enerji Sistemleri şirketinde de önemli oranda hissesi bulunuyor.

Sibirya'da kömür madeni ve enerji şirketi bulunan Melniçenko'nun şirketlerinden, Rusya'daki enerji üretiminde kömür ihtiyacının üçte biri karşılanıyor. Melniçenko, ülkenin en büyük mineral gübre üreticisi olan bir kimya şirketinin de sahibi.
196
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.