Magazin

Üç kadınla sabahladı

Üç kadınla sabahladı

Sadece yeşil sahaların değil gece hayatının da en hızlılarından biri olan Cristiano Ronaldo, bir otel odasında üç kızla sabahladı.

Geçen hafta bir kaç gün arayla önce Paris Hilton, sonra da ünlü futbolcu Ashlee Cole ve eşiyle birlikte çılgın gece eğlencelerine katılan Ronaldo, bu kez de kaldığı otel odasına 3 genç kızı davet edip sabaha kadar keyifli saatler yaşadı.

Ronaldo, 32 yaşındaki Suzanne Coppin, 26 yaşındaki Allison Aimee ve 24 yaşındaki Ron adlı genç kızlarla önce Beverly Hills'teki bir otelin barında eğlendi. Yıldız futbolcu sonra da kızları odasına davet etti.

Allison Aimee gece olanları şöyle anlattı: "Dans ediyorduk ve Ronaldo bize 'sizi değerlendireceğim' dedi. Aerosmith'in Crazy adlı şarkısı eşliğinde dans ettik. Bu tıpkı seksi bir striptiz dansı gibiydi. Cristiano gözlerini benden alamıyordu. Daha sonra sıra Suzanne'a geldi.

Suzanne adlı genç da Ronaldo'nun üçüncü genç kadınla öpüşürken bir yandan da kendilerinden gözlerini ayıradığını söyleyerek "Benimle göz teması kurdu ve göz kırptı. Ronaldo, kadınlar üzerindeki etkisini çok iyi biliyor" diye konuştu.

Allison ve Suzanne adlı kadınlar eve sabahın saat 4'ünde gittiklerini onlar ayrılırken Ronaldo'nun hala diğer kadını öpmeyi sürdürdüğünü anlattılar.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.06.2009
198
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.