Magazin

Üç kadını yedi yıl idare etti

Üç kadını yedi yıl idare etti

İngiltere, 59 yaşındaki hızlı çapkın Melvyn Reed'in inanılmaz hikayesini konuşuyor.

Melvyn Reed, ilk eşi Jean Grafton ile 1966 yılında hayatını birleştirdi ve üç çocuğu oldu. Ancak bu ilişkisi kötüye gitmeye başlayan Reed, 1998'te Denise Harrington ile Doncaster'de gizlice evlendi. Reed, 2003'te de Porsche bayinde birlikte çalışırken tanıştığı Lyndsey Hutcson ile Londra'nın batısındaki Chiswick'ta kendine gizli bir dünya kurdu.

HER EŞİ, 'YENİ ARABA ALMIŞ' SANIYORDU
Reed, hiçbir eşinin evinde sürekli durmuyordu. Çünkü hepsine de çok yoğun çalıştığını söylüyordu. Noellerde kimsenin yanında sabahlamıyor ve 'Hastanede fakir çocuklara oyuncak dağıtıyorum' diyordu. Eşlerinin her birine farklı modelde otomobil alan Reed, daha sonra bunları yeni otomobil almış gibi üçü arasında değiştiriyordu. Böylece her eş kendisine yeni araç alındığını düşünüyordu.

Şimdiye kadar rahatça 3 kadını idare eden Reed, by-pass için hastaneye yatınca tüm planlar altüst oldu. Reed'in yattığı odaya önce üçüncü eşi Lyndsey Hutchison (53) geldi. Kendini Lyndsey'in şefkatli kollarına bırakan Reed, ikinci eşi Denise Harrington'ın (38) odaya girmesiyle ne yapacağını şaşırdı. İki kadının birbirini görmesiyle oluşan fırtına dinmemişken 3 çocuğunun annesi Jean Grafton (61) Melvyn'in yanına geldi. Odada birbirine giren üç kadın, soluğu hastanenin otoparkında aldı. Kadınların kavgasının nasıl sonuçlandığı ve Reed'in herhangi biriyle ilişkisine devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor.

DÖRT AY HAPİS CEZASI ALACAK
Skandalın ardından Reed çok eşli yaşadığı için mahkeme tarafından dört ay hapse mahkum edildi. Ancak cezası bir yıl ertelenen hızlı çapkın, 'hileli iflas' suçundan da yargılanmaya başlandı. Reed'in otomobil alım satımlarında ve mobilya ticaretinde yasalara uymadığı tespit edildi.
Yayın tarihi: 12.08.2005
272
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.