Magazin

Üç bilinmeyenli denklem

Üç bilinmeyenli denklem

Bir karı koca, kumsalda ateşli öpüşme sahneleri sergiledikten sonra ayrılık kararını açıklarsa, zihinlerde soru işaretleri oluşur.

Jennifer Aniston-Brad Pitt çiftinin 2005 yılının ilk haftasında ikinci balayı havasında tatil yaptıktan hemen sonra ayrılık kararı vermeleri, haklı olarak herkesi şaşırttı. Bir iddiaya göre, çift gerçekte ayrılmadı, bu sadece reklam için düzenlenmiş bir oyun. Bir başka iddiaya göre, Jennifer Aniston çocuk doğurmak istemiyor, Brad Pitt ise baba olma özlemi içinde. Bir üçüncü iddiaya göre ise Jennifer Aniston'un hayatında başka bir erkek var. İşte size üç bilinmeyenli bir denklem! Bu denklemi çözmek hiç de kolay olmayacak.

Yüzükleri çıkarmamışlar
Baksanıza, karı- koca ayrılık kararı verdikten sonra, evlilik yüzüklerini parmaklarından çıkarmamışlar. Ayrıca bugüne kadar boşanmak için harekete de geçmemişler. Üstüne üstlük, Jennifer Aniston, kocasıyla dostluğunu hiç bozmayacağını söyleyip duruyor. Brad Pitt de aşkla bağlandığı kadınla evlendiğini söylüyor.
Yayın tarihi: 03.02.2005
302
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.