Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Twitter'da takipçi savaşları

Twitter'da takipçi savaşları

Gani Müjde, Cem Yılmaz, Cem Özer ve Demet Akalın, takipçi sayıları konusunda 'tweet dalaşı'na girdi.

Cem Yılmaz'ın Twitter'da 750 bin takipçiye ulaştığını gören Gani Müjde, bu durumu "Hiç tweet yazmayan Cem Yılmaz'ı takip eden 750 bin kişi. Şaka mısınız lan?" yazarak diline dolamıştı.

Bu tweet konusunda bilgilendirilen Yılmaz, Müjde'yi Twitter'dan "Nasreddin hocaya demişler hocam 750 bin takipçin var demiş bana ne, ama seni takip ediyorlar demiş sana ne!!!" diye yanıtladı.

Müjde'yse "Tweet yazmayanları takip etmek, tv kapandıktan sonra belki porno çıkar umuduyla karlı ekranı izlemeye benziyor" diyerek sert bir karşılık verdi.

Gani Müjde'ye destek veren Cem Özer, Cem Yılmaz'ı takip edenler için "Milli piyangodan bilet almadan büyük ikramiyeyi beklemek gibi. Hiç tweet atmayan birinin fake olmadığını nereden biliyorlar peki" yorumunu yaptı.

550 bin takipçisi olan Demet Akalın da devreye girerek meydan okudu. Akalın, "Seni geçeceğim Cem Yılmaz, dur bakalım sen" diye bir tweet attı.

Bazı takipçilerinin eleştirdiği Akalın, "Ya bırakın da kafa tuttuğum adam Cem Yılmaz olsun. Cem'in de çok umrundaydı" diye tartışmayı şimdilik noktaladı.

Yayın tarihi: 23.08.2011
506
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.