Magazin

Twitter'da büyük kavga!

Twitter'da büyük kavga!

Gazeteci Mirgün Cabas'ı sevgilisinden ayırdığı iddia edilen Tuba Ünsal, yeni bir polemiğe imza attı.

Güncellenme tarihi:

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI

Oyuncu Tuba Ünsal’ın uzun zamandır gazeteci Mirgün Cabas’la aşk yaşadığı ididaları ortalığı karıştırdı.

Cabas’ın Ünsal uğruna yıllardır birlikte olduğu, kızı Leyla’nın annesi Evrim Sümer’den ayrıldığı öne sürülürken taraflar birkaç gün öncesine kadar sessizliğini sürdürdü. Ancak perde arkasında kavgalar yaşandığı ortaya çıktı.

Ağır konuştu

Her şey Evrim Sümer’in twitter sayfasına “Yüreğim acıyor, neyse ki ilahi adalete inanıyorum hala. Bu da geçer, bu da geçer”, “Kötü kalpli insanlar bir gün kendi karanlıklarında boğulurken ben ne yapacağım. Hiç. Yolun güneşli tarafından yürürken izleyeceğim” sözlerini yazmasıyla başladı.

Bu tweet’leri gören ve çılgına dönen Tuba Ünsal, Sümer’e twitter’dan isim zikretmeden sert bir karşılık verdi. Ünsal kendi sayfasına “Kötü insanlar, kötülükleri popolarına dolandığında ilahi adalete sığınırlar. Zaten adalet yerini bulmuştur” notunu düştü.

Ünsal’a spiker arkadaşı Şirin Payzın da “Her türlü entrikayı çevirip, sinsilik kraliçesi olup türlü kötülüğü yapıp sonra başına aynısı gelince ilahi adalete sığınıyorum demek?” yazarak destek verdi.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 04.04.2012
482
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.