Magazin

Tweet bile atmadan twitter rekoru kırdı!

Tweet bile atmadan twitter rekoru kırdı!

Son dönemde hiç tweet atmadığı halde 1 milyon 568 bin takipçiye ulaşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, twitter’ın dünya sıralamasında en çok takip edilen 500 kişi arasına giren tek Türk oldu.

Yılmaz, takipçi sayısıyla BBC News, Wall Street Journal, Life, The Economist ve Newsweek gibi dünyaca bilinen haber içerikli basın organlarını geride bıraktı. Hesabından hiç tweet görünmemesine rağmen 2 milyon 600 bin kişi tarafından takip edilen Amerikalı ünlü pop yıldızı Beyonce gibi Yılmaz’ın da sayfasında hiç tweet görünmüyor. Ünlü komedyeni, siyaset, sanat ve magazin dünyasından birçok kişi de takip ediyor.

 

Gani Müjde'ye cevabı güldürmüştü

Twitter’a 'Hiç tweet yazmayan Cem Yılmaz’ı takip eden 750 bin kişi. Şaka mısınız lan?' yazan Gani Müjde’ye cevap vermiş daha sonra yanıtı sayfasından kaldırmıştı. Ünlü komedyen, “Nasreddin hocaya demişler hocam 750 bin takipçin var, demiş bana ne. Ama seni takip ediyorlar, demiş sana ne!'  tweet'ini bir gün geçmeden silmişti. Aynı şekilde “750 bin takipçimin 700 binini Twitter’da aktif komedyen arkadaşlara eşit pay edilmek üzere hibe ediyorum, 50 binini de garip gurabaya dağıtın” mesajını da birkaç saat sonra kaldırmıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 13.01.2012
373
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.