Magazin

Tuvalette seks skandalında yeni iddialar

Tuvalette seks skandalında yeni iddialar

Reina’nın tuvaletinde bir kadınla sevişirken yakalanan evli işadamı ‘K.S.’nin, 1,5 ay önce Nazlı Yazıcı’yla nikâh masasına oturan Kaan Sert olduğu iddia edildi.

Güncellenme tarihi:
kaan sert-nazlı yazıcı

İstanbul gece hayatına damgasını vuran ‘tuvalette seks’ skandalının ‘kahramanı’nın kim olduğuyla ilgili yeni iddialar ortaya atıldı!

GECE KULÜBÜNÜN TUVALETİNDE SKANDAL

Reina’nın tuvaletinde bir kadınla sevişirken yakalanan ve çıkan haberlerde ismi ‘K.S.’ olarak yazılan evli işadamının, Kaan Sert olduğu iddia edildi.

EŞİ DE ORADAYMIŞ

Ünsal-Neşe Sert çiftinin oğulları Kaan Sert, iş dünyasının ünlü ailelerinden Osman-Meral Yazıcı çiftinin kızları Nazlı Yazıcı ile 14 Haziran’da Çırağan Sarayı’nda yapılan masal gibi bir düğünle evlenmişti.

Ancak kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre; Sert, henüz 1,5 aydır evli olduğu eşini onun gözünün önünde aldattı!

İddiaya göre, eşi Nazlı Yazıcı, Ivana Sert’le boşanma davası sürerken çapkınlıklarıyla adından söz ettiren amcası Yurdal Sert ve onun sevgilisiyle birlikte Reina’ya giden Kaan Sert, başka bir locada eğlenen kızlardan biriyle tanıştı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle samimiyeti ilerleten ikili, Reina’nın daha tenha olan kışlık tarafındaki tuvalette buluşup öpüşmeye başladı. Kadınlar tuvaletine girip sevişen Sert ve genç kadın, onları fark eden müşterilerin şikayeti üzerine görevliler tarafında yaka paça dışarı atıldı!

Uygunsuz bir halde yakalanan ve yanındaki kadınla dışarı atılan Kaan Sert, güvenlik görevlilerinin izin vermesiyle içeride kalan eşyalarını aldı, olan bitenden habersiz eşi Nazlı Yazıcı’yla birlikte evinin yolunu tuttu.

Yayın tarihi: 26.07.2013
1659
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.