Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuvalette fantezi pahalıya patladı

Tuvalette fantezi pahalıya patladı

Uyuşturucu tedavisi gördüğü merkezin tuvaletinde Lindsay Lohan ile seks yapan müzisyen 720 milyon sterlinlik servetten de oldu.

Bir süredir bir rehabilitasyon merkezinde uyuşturucu tedavisi gören Lindsay Lohan yine bir skandalla gündemde.

Lohan'ın; tedavisi sırasında merkezin tuvaletinde bilinmeyen biriyle seks yaptığı iddiaları haftalar önce gündeme geldi. Lohan bu söylentileri yalanladı ama gerçek kısa sürede su yüzüne çıktı.

21 yaşındaki yıldız kendisiyle ile aynı merkezde tedavi gören Dead Stays Alie adlı rock grubunun solisti Tonny Allen ile tuvalette birlikte oldu.

Allen'ın, milyarder bir İngiliz işadamını kızı olan eşi Stephanie de olayı öğrenir öğrenmez müzisyen hakkında boşanma davası açtı.

29 yaşındaki Stephanhie Allen, 720 milyon Sterlinlik bir servetin mirasçısı.

Adı böylesi bir skandalla gündeme gelen Tony Allen ise "Merkezde kimseyle birlikte olmadım. Lohan'ı tanırım ama onunla sadece arkadaşız" diye konuştu.

EVİ SATIŞA ÇIKARDI
Milyarder eşi Tony Allen'a boşanma davası açtı. Dead Stays Alive grubunun 39 yaşındaki solisti Tony Allen ile eşi Stephanie'nin sekiz ay önce Blake ve Lakeland adını verdikleri ikiz bebekleri dünyaya gelmişti.

Çiftin, ABD'nin Georgia kentinde yaşadıkları 850 bin dolarlık malikane ise bu ihaneti duyunca öfkeden deliye dönen Stephanie Allen tarafından satışa çıkarıldı.

Allen ailesenin yakın bir dostu "Tony neredeyse 40 yaşına geldi ama hala fantezi peşinde koşuyor. Eşinin ondan tek istediği iyi bir koca ve iyi bir baba olmasıydı" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 25.09.2007
341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.