Magazin

Türkler uyanık, Ruslar tehlikeli

Türkler uyanık, Ruslar tehlikeli

Dünyaca ünlü model Irina Shayk'tan kendisine iş teklifi götüren Süleyman Orakçıoğlu'na ilginç açıklama: Siz çok uyanıksınız. Türkler de çok tehlikeli. Ama ben de Rusum ve Ruslar, Türklerden daha tehlikelidir.

Güncellenme tarihi:
IRINA SHAYK VURADA. Damat-Tween'in defile sonrası W Hotel'de gerçekleştirdiği partisinde görüştüğümüz Rus model Irina Shayk'a, "Orakçıoğlu'nun size ve Ronaldo'ya getirdiği 'Yüzüm ol' teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz" diye sorduk. Teklifi henüz Ronaldo'ya söylemediğini dile getiren Shayk, "Bu teklifi bana getiren Süleyman Orakçıoğlu'na hemen şu cevabı verdim: Siz çok uyanıksınız. Türkler de çok tehlikeli. Ama ben de Rusum ve Ruslar, Türklerden daha tehlikelidir" dedi. Bildiği Türk markaların sadece Damat ve Tween olduğunu ifade eden Shayk, "Onların Londra Moda Haftası'na da katıldıklarını biliyorum. Kıyafetler mükemmeldi. Bir daha gelmek istiyorum" dedi. Global kriz için "Tanrı'ya şükür beni etkilemedi. Teşekkürler Tanrım" diyen Shayk şöyle devam etti: "Birçok kişi ve endüstri bu alandan nasibini aldı. Ama eğlence ve moda çok etkilenmedi. Bu da beni mutlu ediyor." Shayk "Bir gün dünyanın en pahalı mankeni olma hedefiniz var mı?" sorumuzu da şöyle yanıtladım "Belki bir gün olur. Modada iş hacmi her yıl değişiyor. Her yıl yeni yeni seksi modeller bu işe başlıyor. Umarım sektör büyür ve mankenler podyumda daha çok kazanır." 'Az para aldılar ama first class uçtular' Süleyman Orakçıoğlu, Irina Shayk ve Dita Von Teese'nin etkinliğe katılmak ve podyuma çıkmak için kaç para aldıklarıyla ilgili olarak "Bir kez bir organizasyon yapıp birilerini getirince pahalı oluyor. Bizim yöntemimiz farklı. Hem New York hem Londra'da çeşitli ajanslarla 5-6 yıldır çalışıyoruz. Benzerlerini New York ve Londra'da da yapıyoruz. Bu uzun ilişkilerin getirdiği farklı bir bütçe var. Irina ve Dita'ya 2 first class uçak bileti ve ekibinin giderlerinin yanında sadece 60 bin dolar ödedik. Başkası 300 bin dolara getiremezdi. Herkes bizim için fedakârlık yapıyor" dedi. Orakçıoğlu da Teese'den gelen teklife, "Artık işbirliği yapalım diye bize teklifler geliyor. Eskiden inanılmaz çaba gösterir yine de yapamazdık. Bu insanlara ulaşamazdık. Artık o ağımız var. Türk markaları çok önemli" cevabını verdi. Londra Moda Haftası'nın kapanış defilesi için hazırlıkların sürdüğünü anlatan Orakçıoğlu, 800 kişilik defileyi izlemek için bin kişinin müracaat ettiğini söyledi. (Habertürk)
Yayın tarihi: 07.02.2011
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.