Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Türkiye'nin yeni yüzü

Türkiye'nin yeni yüzü

Türkiye'nin tanıtımı için çekilen yeni filmde, Türkiye'nin gülen yüzü Şebnem Sürücü oldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlatılan, çekimlerini Amerikalı bir ekibin gerçekleştirdiği filmde, Türk
kadınını Sürücü temsil etti. Daha önce Azra Akın'la gerçekleştirilen, dünyanın dört bir yanında gösterilen bu filmde rol almanın kendisi için şans olduğunu ve bundan gurur duyduğunu belirten Best Model of Turkey 2003 birincisi Sürücü, şunları söyledi:

"Filmi çekmek üzere Amerika'dan gelen grup, fotoğraflarımı görüp beğenmiş. Bunun üzerine beni çağırdılar. Görüşmenin ardından deneme çekimleri yaptık. Daha sonra da stüdyo ve İstanbul-Taksim'deki gerçek çekimleri gerçekleştirdik. Bundan önce ve bundan sonra yapacağım hiçbir iş, beni bu kadar mutlu edemez. Türk kadınının temsilcisi olmak bana gurur veriyor. Böylesi bir projede yer almak, her güzele nasip olmaz."

Yakında bir filmde rol alacağını söyleyen Sürücü, "Sinema filmi projesiyle ilgili hazırlıklar sürüyor. Ama bu konuda fazla bilgi vermek istemiyorum. Özel bir proje olduğu için senaryo üzerinde çalışıyorlar. Televizyonla ilgili teklifler de geldi. Yaz sezonu için düşünüyorum televizyonu, çünkü şu an okulum devam ediyor. Zaten reklam filmi çekimleri yeterince zamanımı alıyor. Yeni reklam teklifleri için de bazı firmalarla görüşme halindeyiz" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.