Magazin

Türkiye'nin kalbi Evren ile attı

Türkiye'nin kalbi Evren ile attı

Acun Ilıcalı "Var mısın yok musun"nun görme engelli yarışmacısı Evren'i, sevince boğdu.

"Var mısın yok musun" yarışması 11 Mart'ta engelliler için özel bir bölüm hazırladı. Yarışmacılardan görme özürlü Evren sempatikliği ile dikkatleri üzerine çekti. Evren yarışmanın başında ödüllü kutuları açtırdı ancak daha sonra şansı yaver gitmedi ve kendisene 46 bin YTL'lik teklif yapıldı. Stüdyoda bulunanlar teklifi kabul etmesini söyledi ancak Evren teklif 50 bin YTL'ye yükseltildiği halde kabul etmedi. Oysa teklif yükseltme ilk kez yapılıyordu.

İzleyicilerin gönlüne taht kuran Evren kutusunu açmaya karar verdi ve 100 bin YTL'lik büyük ikramiyeyi kazandı.

Sunucu Acun Ilıcalı, yarışma öncesi Evren'e bir sürpriz yaptı. Ilıcalı Evren'e İstanbul Üniversitesi'nin Avcılar Kampüsü'nde Portekiz Dili ve Edebiyatı bölümüne gittiklerini söyledi ama Evren'i Vestel Manisaspor maçına hazırlanan Fenerbahçe'nin Samandıra'daki Kamp Merkezi'ne götürdü. Evren'in bir yanında Roberto Carlos bir yanında Alex vardı. Roberto Carlos Portekizce konuştuğunda da yabancı öğrencilerden olduğu söylendi. Evren başta ne olduğunu anlayamadı ama antremanda olduğunu hissetmesi uzun sürmedi. Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'nde A takımımızın idmanında olduğunu öğrenen Evren büyük bir sevinç yaşadı. Evren, oyuncularla uzun süre sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Evren'e, İdari Menajer Volkan Ballı Roberto Carlos'un formasını hediye etti. Evren, oyunculara ve kendisine bu sürprizi yapan herkese teşekkür etti ve çok mutlu olduğunu söyledi. Daha sonra Roberto Carlos ve Alex'in omuzlarına aldığı Evren Fenerbahçeli futbolcuların "Evren" tezahüratlarıyla Fenerbahçe Kulübü'nden uğurlandı.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 12.03.2008
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.