Magazin

Türkiye'deki en pahalı otomobile binecek!

Türkiye'deki en pahalı otomobile binecek!

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, Türkiye'deki en pahalı otomobile binecek; bunun için vergiler dahil 4 milyon lira civarı ödeme yapacak.

ebru gündeş

Ebru Gündeş'le evlendikten sonra 26 milyona Kanlıca'da iki yalı, 3 milyon 750 bin liraya Sapphire'de ofis, 1 milyon Euro'ya Bodrum'dan yazlık alan Zarrab; geçen yıl da 960 bin Euro verip 'Kralların otomobili' olarak anılan, dünyaca ünlü İngiliz markası Rolls-Royce'un Phantom modelini garajına dahil etmişti.

Evlenmeden önce "60 yıl hiç ayrılmayacağız" diye söz veren çift, Rolls Royce'larının plakasını '34 YIL 60' olarak çıkarttırmıştı.
960 bin Euro'ya getirttiği Rolls-Royce'una ruhsat çıkarabilmek için yaklaşık 1 milyon TL ÖTV ve KDV ödeyen Zarrab'ın, ikinci Rolls Royce'unu sipariş ettiği ortaya çıktı.

Arabayı 15 güne teslim alacak

Sabah'ın haberine göre bu kez Türkiye'de sadece Ali Ağaoğlu'nda olan Rolls Royce'un Ghost modelini sipariş etmiş. İkinci Rolls Royce'u için bir milyon 250 bin Euro (yaklaşık 3 milyon 150 bin lira) yatırmış.

Zarrab, 15 güne kadar teslim edilecek olan araba ruhsat çıkarmak istediğinde ÖTV ve KDV'si için en az 1 milyon lira daha ödeyeceğini varsayarsak; bu araba Reza Zarrab'a 4 milyon 150 bin liraya mal olacak.

Yayın tarihi: 24.07.2013
662
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.