Magazin

Türkiye'de yaşamak istiyorum

Türkiye'de yaşamak istiyorum

Astaş Gayrimenkul'un Çırağan Palace Kempsinki'deki daveti için İstanbul'a gelen Çek asıllı top model Karolina Kurkova, Hello! dergisine çok özel bir röportaj verdi.

Güncellenme tarihi:
Karolina Kurkova burada Kurkova, bu renkli söyleşide "İstanbul'un ne kadar güzel bir yer olduğundan bahsedip duruyorlardı. Gerçekten de öyleymiş. Bir Türk pasaportu alıp buraya yerleşmeyi bile düşünmeye başladım" dedi. İstanbul'a bu ilk gelişin. Nasıl, beğendin mi? Aslında daha önceleri de İstanbul'a gelmeyi istedim. Kısmet bugüneymiş. şimdiye kadar bana ıstanbul'un ne kadar güzel olduğundan bahsedip duruyorlardı. Fakat işlerimin yoğunluğundan dolayı bir türlü fırsat bulamamıştım. Burada olmaktan mutluluk duyuyorum. ıstanbul'un tarihi, yemekleri ve insanları eğlenceli... O kadar ki, bir Türk pasaportu alıp buraya taşınmayı bile düşünmeye başladım. Son birkaç yıldır ıstanbul'da çok önemli moda etkinliklerine imza atılıyor. En son gerçekleşen Fashionable ıstanbul hakkında neler düşünüyorsun? Çok başarılı bir çalışma. Bir moda merkezi olmak bu şehre çok uyar... Bu seneki etkinliğe katılmak istiyorum. MODAYI ÇOK DA CİDDİYE ALMIYORUM Modayla aran nasıl? Modayı bir eğlence olarak görüyorum ve açıkçası çok da ciddiye almıyorum. Modaya aşırı bağımlı ve tutkulu bir yapım da yok.. Tabii ki iyi markalardan giyinmek güzel bir duygu fakat kimsenin daha önce görmediği, ulaşamadığı küçük dükkanlardan alışveriş yapmak beni daha da mutlu ediyor. Meslektaşlarının çoğu kendi markalarını yaratıyor. Senin de böyle bir planın var mı? Bildiğiniz gibi kısa süre önce anne oldum ve yavaş yavaş moda dünyasına dönüyorum. Artık Victoria's Secret için de çalışmıyorum. Bu yüzden şu an "ne yapabilirim"i araştırıyorum. Bir yandan da anneliğin tadını çıkarıyorum. Annelik nasıl gidiyor, hayatında neler değişti? Annelik çok iyi gidiyor. Herkes bana "Bebeğin olana kadar bekle çünkü o ana kadar bunun nasıl bir his olduğunu bilemezsin" diyordu. Gerçekten öyleymiş... Annelik, tanımlayamadığım bir duygu... Hayatımdaki iki erkeği de çok seviyorum. Onlarla aramızda özel bir ilişki var. Bu da bende inanılmaz değişimlere sebep oldu. Kendimi daha enerjik ve hayat dolu hissediyorum. Bunu sağlayan elbette ki oğlum Tobin... EŞİMLE BİRBİRİMİZE HAYRANLIK DUYUYORUZ Eşin yapımcı ve senarist... Onun hazırladığı bir projede yer almak ister misin ya da böyle bir düşünce var mı? Yok ama bu tarz projelere açığım. Birbirimizin en büyük hayranıyız. Çalışmak, seyahat ve anne-babalıkla geçen bu hayatta eşimle daha çok vakit geçirmek, onunla çalışabilmek isterdim. AŞK VÜCUDUN ÖTEKİ YARISIDIR Aşkın senin için anlamı nedir? Aşk kimsenin, hiçbir şeyin kıramadığı ama herkesin bir şekilde üzerine dayanabileceği bir duvardır. Vücudunuzun öteki yarısıdır aşk. "Aşk mı kariyer mi?" desem... Her ikisine de sahip olabilirsiniz. Ama karşınızdaki kişi sizi anlamalı, hem ortak hem de bireysel amaçlarınıza ulaşabilmeniz için emek harcamaya istekli olmalı... (Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.06.2010
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.