Magazin

'Türkiye'de Kıvanç gibisi yok'

'Türkiye'de Kıvanç gibisi yok'

Bade İşçil, 'Ezel'de oynadığ ı Kenan İmirzalıoğlu'nu unuttu. Kıvanç Tatlıtuğ'u yere göğe koyamadı

Güncellenme tarihi:

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI

‘Kuzey Güney’in ‘Banu’su Bade İşçil, Elele dergisinin Kasım sayısına çarpıcı açıklamalar yaptı. Bade İşçil, “Kıvanç’ı önceden tanıyordum. Doğrusu ‘Aşk-ı Memnu’yu izlerken, ‘Evet çok yakışıklı adam ama bir gün daha yakışıklısı yerine geçer’ diye düşünüyordum. Şimdi fikrim değişti. ‘Hem çok yakışıklı, hem çok iyi oyuncu. Böyle adam bir daha gelir mi? Türkiye’de böyle kim var?’ diyorum. Rolüne kendini öyle kaptırıyor ki, onun bazen Kuzey olduğuna inanıyor, konuşmuyorum” dedi.

‘ABİ KARDEŞ GİBİYİZ’

Kıvanç Tatlıtuğ ile arkadaş ortamında tanıştıklarını söyleyen Bade İşçil, “Kıvanç ile birbirimizi abi-kardeş gibi severiz. Onunla oynadığım için kendimi şanslı hissediyorum” diye konuştu. Bade İşçil, ‘Banu’ ile tamamen zıt karakterlere sahip olduklarını da söyleyip ekledi: “Düşünün rol gereği annemi canlandıran Hale Soygazi’nin (Ebru Sinaner) boğazını sıkarken utanıyorum. Hale Abla’dan onlarca kez özür diliyorum.”

(Posta)

Yayın tarihi: 25.10.2012
569
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.