Magazin

Türkiye'de en çok neye şaşırdı?

Türkiye'de en çok neye şaşırdı?

Almanya'da yayımlanan haftalık haber dergisi Der Spiegel 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin yıldızlarından Wilma Elles ile röportaj yaptı

Güncellenme tarihi:

WILMA ELLES FOTOĞRAFLARI

Elles dergiye İstanbul’daki oyunculuk kariyerinden ve günlük yaşamından bahsetti. Köln’de İslam ve Siyasi Bilimler okuyan Elles 4 kardeşi ve 30 kuzeniyle geniş bir ailede büyüdü. Türkiye’deki kariyerinin kaderi olduğunu söyleyen Elles yönetmen tarafından küçük bir fotoğrafı görüldüğünde keşfedildi. Almanya ve Türkiye’de iki görüşmeye katılan Elles’e Caroline rolü hemen verildi.

Türkiye’ye ilk geldiği haftalarda biraz sorun yaşadığını söyleyen Elles’in Türkçe öğretmeni, “Ona ders verme. Garip bir kadın” denilerek uyarılmış. Ancak dizinin ilk iki bölümü yayınlandıktan sonra sokaktaki herkes Elles’i tanımaya başladı. Elles’i dizideki karakteri nedeniyle sevmeyenler de bir süre sonra farklı biri olduğunu anlayarak önyargılarını yendi.

TÜRKLERİN DAKİKLİĞİNE ÇOK ŞAŞIRDI

Milyonlarca kişi tarafından izlenen dizideki en önemli karakterlerden olan Elles, “Dizi ekibi bana çok yardımcı oldu” diyor. Elles, “İlk başta bir Akdeniz ülkesine geldiğim için 10 dakika daha fazla uyuyabileceğimi zannettim. Ama baktım ki ekibim benden daha dakik” diye ekliyor.

Şöhret ve üne hazırlıklı olduğunu söyleyen Elles, İstanbul’un dinamik ve ilham veren bir kent olduğunu dile getiriyor.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 03.05.2012
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.