Magazin

Türkiye Ligi artık İnternet'te

Türkiye Ligi artık İnternet'te

Digitürk ve Oli Group Inc.'in ortaklığı ile yayın hayatına başlayan Turkishsoccer.tv sayesinde, Lig TV'deki maçlar İnternet üzerinden izlenebilecek.

Digitürk'ten yapılan açıklamaya göre, İnternet üzerinden yayın gerçekleştirecek olan Turkishsoccer.tv ile Türk ligi, ABD, Japonya ve Avusturalya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanına taşınacak.

Tüm maçlar İnternet'te
Turkishsoccer.tv ile Lig TV'de yayınlanan tüm maçlar, maç sonrası görüntüler ve maç yorumlarının yapıldığı Maraton programı da İnternet üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

İster tek maç ister aylık üyelik
Turkishsoccer.tv'de Lig TV'de yayınlanan günün maçları ve bütün futbol programları, canlı takip edilebileceği gibi, izleyicilere farklı seçeneklerle farklı izleme olanakları da sunulacak.

Naklen yayının bedeli 6.95 dolar
Kullanıcılar, sitede izlemek istedikleri maçın kenarındaki butona tıklayarak, naklen yayınları 6.95 dolara, tekrar yayınları ise 4.95 dolara izleyebilecek. Futbol tutkunları ise 34.95 dolar ödeyerek, haftanın 7 günü, günün 24 saat Lig TV yayını takip edebilecek.
Yayın tarihi: 30.09.2004
415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.