Magazin

Türk Paris Hilton'un başına gelen...

Türk Paris Hilton'un başına gelen...

Türkiye'nin Paris Hilton'u olarak tanınan manken Betül Filiz'in başına öyle bir şey geldi ki...

Türkiye'nin Paris Hilton'u olarak tanınan manken Betül Filiz icra yoluyla haczedilen Sibirya Kurdu cinsi köpeğinin kaçırıldığını iddia ederek hayatından endişe duyduğu gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Filiz, alacaklısı Hünkar M.'nin para vermesi halinde köpeği geri vereceğini ifade ettiğini ancak cep telefonu mesajında 'köpeği öldürüp gömdüm' dediğini öne sürdü. Köpeğimin hayatından endişe ettiğini ifade eden Filiz, şikayetinin kabul edilmesini istedi.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği şikayet dilekçesinde manken ve dizi oyuncusu Betül Filiz, Sibirya Kurdu cinsi köpeğinin Hünkar M.'nin başlattığı icra takibi sonucu haczedeldiğini anlattı. Haczedilen köpeğinin Beşiktaş'ta Gökhan K. adlı bir veterinere yediemin olarak teslim edildiğini anlatan Filiz, dilekçesinde yaşananları şöyle ifade etti:

İstanbul 23. İcra Mahkemesi'nden köpeğini geri alabilmek için izin belgesi aldı. Yediemin olarak tutulan köpeğini geri almaya giden Filiz veterinerin adresinin uydurma bir adres olduğunu gördü. Levent Polis Karakolu'na giden Filiz, polislerin yardımıyla Gökhan K. adlı veterinerin Silivri'deki adresini buldu. Köpeğinin orada olduğunu öğrendi. Silivri'ye vardığında ise köpeğinin alacaklı olduğunu iddia eden Hünkar M. tarafından kaçırıldığını öğrendi.

Hünkar M. tarafından tehdit telefonları almaya başladı. Bunun üzerine de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Hünkar M.'nin kendisinden köpeği karşılığında para istediğini belirten Betül Filiz, dilekçesinde, "Hünkar M. para verdiğim takdirde köpeğimi bana geri verme teklifinde bulundu. Bir mesajında da köpeğimi öldürüp gömdüğünü söyledi.Köpeğimin hayatından endişe etmekteyim. Köpeğiminin hayatı tehlikededir" dedi.

Hünkar M.'ye verecek parasının bulunmadığını belirten Betül Filiz, köpeğinin kurtarılması için şikayetinin kabul edilmesini istedi. Betül Filiz, Habertürk muhabirine de Hünkar M.'ye borcu olmadığını, sahte senetlerle kendisini icraya verdiğini ileri sürerek bir canlının hayatının söz konusu olduğunu söyledi.

Yayın tarihi: 07.08.2012
667
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.