Magazin

Türk kadını lokum gibi

Türk kadını lokum gibi

30 Mayıs'ta tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de de gösterime girecek olan Sex and The City'nin yıldızı Sarah Jessica Parker, karşısında Seray Sever'i görünce böyle dedi.

New York'ta yaşayan dört kadının erkeklerle ve kendi aralarında yaşadığı ilişkileri anlatan Sex and The City, dizinin bitmesinden 4 yıl sonra bu kez beyazperdeye geliyor.

Dizide hem başrolü oynayan hem de filmim yapımcılığını üstlenen Sarah Jessica Parker'la New York'ta buluştuk. Üzerinde Donna Karan imzalı açık yeşil bir elbise, ayağında ise Fendi marka ayakkabılar vardı. Dizide giydiği her şey anında moda olan Parker'ın karşısında güçlü çıkmak için randevudan önce Seray, 1.200 dolar verip Manolo Blahnik'ten bir ayakkabı aldı.

Türkiye'yi Mr. Big'den dinledi Filmi izlemeden önce finalini söylemeyeceğimize dair kağıt imzladığımız SATC, tam bir moda gösterisi. "Kadınlar dünyanın her yerinde aynıdır. Moda ve alışveriş her yerde kadınlara kendi iyi hissettirir. Sex and The City'nin mottosu da bu" diyen Parker, Türkiye'yi ise daha önce ülkemize gelen Chris Noth ve Cynthia Nixon'dan biliyor. Parker, karşısında Seray Sever'i görünce, "Türk lokumu sözü herhalde Türk kadını için söylenmiş olmalı. Chris ve Cynthia Türkiye'yi anlata anlata bitiremedi, Mathew'le (Broderic) en kısa sürede geleceğiz" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.05.2008
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.