Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Türk kadını çok zarif'

'Türk kadını çok zarif'

Ayakkabı koleksiyonunun tanıtımı için Türkiye'de bulunan sosyetik güzel Paris Hilton, Türk kadınlarının şık ve zarif olduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Ünlü bir ayakkabı mağazasında satışa sunulan ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak için İstanbul'a gelen Hilton otelleri vârisi Paris Hilton, Türkiye'yi, yemeklerini ve mimarisini çok sevdiğini söyledi. PARİS HİLTON TÜRKİYE'DE (FOTO GALERİ) PARİS HİLTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN (FOTO GALERİ) Sekizinci kez Türkiye'ye gelen 30 yaşındaki Hilton özellikle insanların misafirperverliğinden çok etkilendiğini belirtti. Henüz 15 yaşındayken iş hayatına atılan sosyetik güzel, parfümden çantaya 17 markası bulunduğunu ifade etti. HER ŞEYİ ANNESİ ÖĞRETMİŞ Hilton bir sonraki hedefinin Filipinlerde bir beach club açmak olduğunu söyledi, ayakkabı satışlarının iyi gittiğini söyleyen Hilton, "Dün akşam katıldığım bir yemekte Türk kadınlarının zarif ve şık olduğunu gördüm" dedi. Hilton ailesinde büyüdüğü için şanslı olduğunu belirten Hilton, "İş hayatına televizyon programında başlasam bile her zaman başanlı bir işkadını olacağımı biliyordum. Sanırım başarı kanımda var. Babam ve büyükbabam çok başarılı insanlardı. Moda konusunda her şeyi anneme borçluyum. Onun sayesinde çok şey öğrendim" dedi. (Habertürk)
405
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.