Magazin

'Türk erkeklerinin yarısı iktidarsız'

'Türk erkeklerinin yarısı iktidarsız'

Her hafta yeni bir seks açılımıyla gündeme gelen Müjde Ar bu hafta "Türkiye'de erkeklerin iktidarsızlık olayı çok yüksek" açıklamasını yaptı.

Posta gazetesinin haberine göre; Müjde Ar şöyle konuştu:

"Bizimkilerin oranı yüzde 50. Çok itiş kakış olan ailelerde had safhada. Bu yüzden erkeği aşağılamayacaksın. El üzerinde tutmak gerek."

Müjde Ar, 17 yaşındaki Nazlıcan Tağızade ile evlenen 71'lik Halis Toprak'ı da diline doladı. Halis Toprak'ın kalbine stent takıldığını hatırlatan Müjde Ar "Adamcağız 10 kere yaparım deyince atıyor zannediyorduk, doğruymuş. Ama 6 da yeter. Fazla yüklenmesin de öbür damarları sağlam kalsın" dedi. Halis Toprak cinsel gücünün çok yüksek olduğunu söylüyordu!

Dümen'den yorum
Dr. Haydar Dümen, Ar'ın açıklaması için "Müjde Ar benim asistanlığımı kabul etti ama bakıyorum hocasını da geçmiş. Bizim hesapları da alt üst etti. Bu işler belli olmaz. Kolay kolay ölçüye kitaba gelmez. Ayrıca adamına göre de değişir! Arada bir tökezleyen erkek iktidarsız grubuna girmez. Eğer erkeklerin yarısı iktidarsız olsaydı sokaklar cehenneme dönmezdi. Müjde Ar'ın söylediği hariç, öteki söylediklerinin çoğuna imzanı atarım" dedi.
Yayın tarihi: 08.11.2009
348
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.